Brak produktów w zamówieniu.
Dodaj do zamówienia
-
-
Sandwicz SUBWAY Melt ™. Sandwicz 15cm lub 30cm
Składniki: grillowany bekon, filet z piersi z indyka, świeży ogórek, sałata lodowa, pomidor, pikle, pikantne papryczki, czarne oliwki, cebula, szynka, ser, zielona papryka.
Polecany sos: musztarda miodowa. Inne sosy: ocet i oliwa, cesarski (serowo-czosnkowy),majonez, czosnkowy lub kowbojski, słodka cebula, BBQ, ketchup.
Powiększ | nie powiększam, powiększona do 30cm + 9,95PLN |
---|---|
W zestawie | bez zestawu, zestaw z napojem i chipsami +6,95 PLN, zestaw z napojem i ciastkiem +6,95 PLN |
Napoje | CHERRY COKE, Coca Cola, Coca Cola Zero |
Smaki chipsów | Lay’s cebulowe, Lay’s fromage, Lay’s kurczak z przyprawami, Lay’s naturalne solone, Lay’s paprykowe |
Rodzaje ciasteczek | czekoladowe z białą czekoladą, z białą czekoladą, z kawałkami czekolady, z płatkami czekolady, z rodzynkami i płatkami owsianymi, z tęczowymi drażetkami |
Kalorie: 376.0
Tłuszcz razem: 10.3g
Błonnik: 4.1 g
Węglowodany: 46.3g
Tłuszcz razem: 10.3g
Błonnik: 4.1 g
Węglowodany: 46.3g
MarekR – :
Czy jest coś lepszego od kanapki z grillowanym bekonem? 😀 Jak dla mnie to jeden z najwspanialszych wynalazków ludzkości 😉 Przepyszna jest ta kanapka