Jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu Subway - wspaniała wiadomość!

Ścieżka kariery w Restauracjach Subway:

Osoba na tym stanowisku musi mieć pozytywne nastawienie do życia, potrafić współpracować w zespole i chcieć nauczyć się robić najwyższej jakości sandwicze. Główne obowiązki to obsługa klienta poprzez oferowanie mu sandwiczy ze świeżych produktów wedle jego wyboru. Ponadto do obowiązków na tym stanowisku należy przestrzeganie wysokich standardów bezpieczeństwa żywności i czystości restauracji.

Osoba odpowiedzialna za obsługę dostaw skuterem, a w wolnych chwilach pełniąca obowiązki Sandwich Artists™. Wymagane prawo jazdy kat. B. lub min. dowód osobisty. Mile widziana znajomość topografii Warszawy.

Team Leader podlega Kierownikowi Zmiany i Kierownikowi Restauracji. Twoim zadaniem jest koncentrowanie się na najwyższej możliwej jakości obsługi klienta. Musisz posiadać zdolności do motywowania zespołu oraz dążyć do jak największego wzrostu/rozwoju restauracji. Główne obowiązki to: obsługa klienta, przestrzeganie wysokich standardów bezpieczeństwa żywności i czystości restauracji. Ponadto asysta przy szkoleniu i rozwoju umiejętności Sandwich Artists™ celem zapewnienia najwyższej satysfakcji klienta.

Pomoc kierownika restauracji w: prowadzeniu restauracji wg najwyższych standardów jakości i czystości, analiza wyników finansowych i postępów w biznesie, dbanie o zadowolenie klienta, kontrola jakości oferowanych produktów. Ponadto wsparcie Kierownika Restauracji w procesie zatrudniania, szkoleń oraz implementacji procedur i polityki firmy.

Podlega bezpośrednio Właścicielowi Restauracji i Dyrektorowi Regionu. Jego główne zadania to prowadzenie restauracji wg najwyższych standardów jakości i czystości, analiza wyników finansowych i postępów w biznesie, dbanie o zadowolenie klienta, kontrola jakości oferowanych produktów. Prowadzenie procesu zatrudniania, szkoleń pracowników oraz implementacja procedur i polityki firmy ponadto do zadań Kierownika Restauracji należy motywowanie pozostałych członków zespołu do osiągania jak najlepszych wyników w prowadzonym biznesie.

Wyślij formularz zgłoszeniowy

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

Praca dla studentów Poszukujemy pracowników na stanowisko Sandwich Artists™ na pełen etat oraz 3/4 etatu (także praca weekendowa). Wymagania: status studenta, książeczka sanepidu, komunikatywna znajomość języka angielskiego. Aby wysłać zgłoszenie wypełnij formularz rekrutacji.